החוסר די עולה אחרי התמדה של יותר מחצי שנה

שלום,
לפני כ-8 חודשים הרמה שלי הייתה 21, התחלתי לקחת 1200 יחידות ביום, אחרי כמה חודשים הרמה ירדה ל-18, התחלתי לקחת 2000 יחידות ביום בטיפות אלטמן (2 טיפות, 1000יחידות לטיפה). עשיתי בדיקה היום - הרמה שלי 13!!! מה יכול לגרום לירידה כזאת עם מינונים כה גבוהים והתמדה? אני בת 39, בלי בעיות בריאותיות, רק לוקחת לפעמים כדורים להורדת רמת החומציאות, אומפרדקס.
לבת שלי, בת 13 סיפור דומה -תוצאות בדיקה 26,21 ,14 היום!! במשך חצי שנה עם התמדה של 1200 יחידות כל יום. הרופאים רק אומרים שהנושא לא ידוע עדיין, הבדיקה לא אמינה, הרמה המינימלית לא ידוע עדיין, ובקושי נותנים את הבדיקה, וגם לא כל רופא מסכים לתת את הבדיקה, אומרים שמשרד הבריאות לא מאפשר את הבדיקה לכל אחד בלי סיבה.
מה עלינו לעשות?? איך להמשיך? למה הרמה יורדת?
תודה.

.

שלום לך,

אין לי תשובות טובות בשבילך. אני רק יכול להציע לקחת את הויטמין ביחד עם הארוחה העיקרית שבמשך היום ורצוי שהיא תכלול מרכיב שומני כלשהו כדי לייעל את הספיגה. על פי מחקר זה לקיחת הויטמין עם הארוחה העיקרית מייעלת את הספיגה.

גדי

שלום גדי, אני

שלום גדי,
אני מכירה את המחקר, ולוקחת ויטמין די עם ארוחת בוקר עם הרכב שומני. עדיין משהו מוזר בסיפור הזה, כי גם לבת שלי הרמה יורדת, אולי הבדיקה באמת לא אמינה... אמשיך לקחת ויטמין ואחזור על הבדיקה עוד חצי שנה.
יום טוב.

שווה לנסות

שווה לנסות להחליף את המקור לויטמין